Şahinbey Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Aslettin YILDIZ, Park ve Bahçeler Müdürü Sayın Gülden BOZKURT  ve Yeşil Vadi Park Müdürü Sayın Ahmet TOGAÇ Bölge Müdürümüzü makamında ziyaret etti. Ziyarette, Şahinbey Belediyesinin çalışma alanında bulunan çiftçiler için tarımsal hizmetler konusunda 2020 yılında yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Bölge Müdürü Mustafa ASLAN, Gaziantep Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Sayın Abdulkadir DENİZ, Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Mustafa GÖZEL ve Orman İşletme Müdürü Köksal KAYA’ yı makamlarında ziyaret ettiler. Bölge Müdürü Mustafa ASLAN, Başkanımıza ve müdürlerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Genel Müdürümüz Sayın Dr. Fahrettin POYRAZ ve Tarnet Genel Müdürü Huzeyfe YILMAZ 2020 yılında Gaziantep’ te düzenlenecek olan Teknofest’ in lansman toplantısı için Gazi şehrimize geldiler. Bölge Müdürümüz Mustafa ASLAN lansman toplantısı sonrası Bölge Birliğimizi ziyaret eden Genel Müdürümüz Sayın Dr. Fahrettin POYRAZ ve Tarnet Genel Müdürü Huzeyfe YILMAZ ile istişarelerde bulundu ve ziyaretten duyduğu...