Gaziantep Bölge Birliği Araç Filosunu Güçlendirdi

  • Salı, 08 Eylül 2015 06:22

Gaziantep Bölge Birliği, kooperatif hizmet araçları filosuna yenilerini kattı

            Araç teslimi için yapılan törende Bölge Müdürü Mehmet AKSOY,  “Kooperatiflerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamak için 8 adet yeni araç aldık. Bu araçlar ile, ortaklarımızın tarımsal üretimde ihtiyaç duydukları her türlü girdiyi kendilerine ulaştıracağız. Çiftçimize daha iyi hizmet götürebilmek için hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmak istiyoruz. Dileğimiz aracı olmayan kooperatifimizin kalmaması. Yeni araçlarımızın Bölge Birliğimize, kooperatiflerimize ve çiftçilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Daha sonra yeni alınan araçlar 1222 Sayılı Boğaziçi, 1263 Sayılı Kahta, 1919 Sayılı Yeşilova, 2593 Sayılı Şanlıurfa, 1561 Sayılı Kısas, 1728 Sayılı Ceylanpınar, 2858 Sayılı Hilvan ve 2247 Sayılı Siverek  Tarım Kredi kooperatiflerinin yetkililerine teslim edildi.

Araç teslim törenine; Bölge Müdürü Mehmet AKSOY, Bölge Müdür Yardımcısı Levent USLU, Bölge Birliği Yönetmeni İdris AKKAYA, Bölge Birliği Servis Yetkilisi Ceyhan KUZAYTEPE ve Kooperatif Yetkilileri katıldı.

Okunma 883 defa