KOOPERATİF ZİYARETİ

  • Pazartesi, 23 Kasım 2015 16:30

          Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü İrfan Güvendi, Gaziantep Bölge Birliğinde bir dizi kooperatif ziyaretinde bulundu.

          Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü İrfan Güvendi, Adıyaman iline bağlı  Gölbaşı, Kahramanmaraş İline bağlı  Pazarcık  ve  Kahramanmaraş merkez ile Gaziantep iline bağlı Oğuzeli ve Doğanpınar Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret ederek,  “Kurum ve kuruma ait şirketlerle ülke tarımına en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını,  belirterek ulaşamadığımız çiftçi, ziyaret edilmedik köy bırakmamalıyız, Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetlerinden haberdar olmayan üretici kalmamalıdır. Tüm çalışanlar bu yönde daha fazla gayret sarf etmelidir. Bu hedefimizde daha fazla başarıya ulaşmak için bölge bölge kooperatif ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” dedi. Ayrıca iştiraklerin saha elman sayısı artırılarak daha etkin çalışmaları sağlanacak. Kooperatiflerimizde K.Gübre , Tohumluk, Zirai alet ve Zirai ilaç satışlarının öne çıkarılması gerektiğini belirtti. Kooperatif personelleri tarafından E-koop sisteminde oluşan arızaların gecikmeli çözüldüğünün söylenmesi üzerine; Personelin Bilgi Portalını etkin kullanması gerektiğini belirterek, tüm sıkıntıların mutlaka bilgi portalında paylaşılması gerektiğini söyleyerek bu portalın tüm bilgilerin paylaşılması için kurulduğunu söyledi. Hizmet alımı yolu ile personel çalıştırılması talebine karşılık ise; Verilen hedeflerin tutturulması, kooperatif mali durumunun iyi olması halinde mutlaka yetki verilecektir dedi.

        Güvendi, Eğitime önem verdiklerini belirterek, personellerin çapraz görevlendirmelerle farklı yerlerde çalışmalarının sağlanacağını, Mutlaka kooperatif personelinin kooperatif dışında düzenlenen etkinliklere, seminerlere katılarak kendilerini geliştirmelerini ve diğer insanlarla diyaloglarını geliştirmelerini istedi.

         Kooperatif yetkilileri ise; Genel Müdür İrfan Güvendi ’nin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Okunma 757 defa