Tayin

Bölge Birliğimizde Yönetmen iken 01.07.2016 tarihi itibari ile Malatya Bölge Birliğine Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan Tedarik-Pazarlama Yönetmenimiz Mustafa ASLAN’ ın Bölgemizden ayrılışı için tören düzenlendi.

 

            Bölge Müdürü Mehmet AKSOY; “Bölge Birliğimize yapmış olduğu çalışmalar ve hizmetlerden dolayı Mustafa ASLAN’a teşekkür ederek, çalışma hayatımızda önemli olan hissiyatlarımızdır. İnsanlar hissettiği gibi yaşarsa muhakkak o hissiyatları da ömür boyu karşıdan aynı şekilde görecektir. Mustafa Bey’e bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Mustafa ASLAN ; “Mübarek Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun diyerek sözlerime başlamak istiyorum.30.06.2015 tarihinde Gaziantep Bölge Birliğine  Yönetmen olarak başladığım görevimden bugün itibariyle Malatya Bölge Birliğine Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanmam nedeniyle sizlerden fiili olarak ayrılıyorum. 1 yıllık hizmet sürem de sizlerle ve Kooperatiflerimizle tanışma, konuşma ya da paylaşımlarımız oldu. Kaliteli ve yol gösterici  bir Bölge Müdürü  ile birlikte mükemmel bir  Kooperatif kadrosuna  sahip  olan Gaziantep Bölge Birliğinde çalışmak beni her zaman ve her ortamda gururlu ve huzurlu hissettirdi. Bundan dolayı öncelikle Bölge Müdürüm Sayın Mehmet AKSOY’a ve siz saygıdeğer mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim”dedi.

Bölge Müdür Yardımcıları ve Bölge Birliği personellerinin de hazır bulunduğu törenin sonunda Bölge Müdürü Mehmet AKSOY tayin olan Mustafa ASLAN’a hediyesini vermesinin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Okunma 1167 defa