Gaziantep Bölge Değerlendirme Toplantısı

Gaziantep Bölge Birliği kooperatiflerine yönelik olarak farklı tarihlerde Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman’da “Eğitim, 2016 yılı değerlendirme, 2017 yılı performans hedefleri ve sigorta bilgilendirme” konulu toplantılar düzenlendi.

Toplantılar; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar TERZİ, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı İbrahim YILMAZ, Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Mehmet AKSOY, Bölge Müdür Yardımcıları Raif ATAYIK, Levent USLU, Yönetmenler M.Metin DOĞAN, Tülay DOĞAN, İdris AKKAYA ve kooperatif yetkililerinin katılımları ile yapıldı.

Personele 2016 yılında yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Bölge Müdürü Mehmet Aksoy; 2017 yılında Tarsim sigorta çalışmalarında çiftçi ziyaretlerinin arttırılarak sürdürülmesi gerektiğinin altını çizerek “Bu yıl Kooperatiflerimizin daha iyi bir performans göstereceğine inancım tamdır.” dedi.

Bölge Birliği Müdür Yardımcıları, Bölge Birliği Yönetmenleri ve Kooperatiflerin yetkilileri arasında her kooperatif ayrı ayrı değerlendirildi. Değerlendirme sonucunda kooperatiflerin pasif ortaklarının aktif hale getirilmesi, yeni ortak kaydı için çiftçi ziyaretlerine aralıksız devam edilerek, kooperatiflere kazandırılması konularında hassasiyetle çalışılması ve mutlaka her kooperatifin personel giderlerinin komisyon gelirleri ile karşılanması gerektiği belirtildi.

Okunma 912 defa