Gaziantep Bölgede Aday Personel Atama Töreni


Gaziantep Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde çalıştırılmak üzere istihdam edilen 8 aday memurun atama yazıları yapılan törenle teslim edildi.

Gaziantep Bölge Birliğinde gerçekleştirilen törenle 8 aday memurun görev yerlerine atamaları yapıldı. Bölge Birliği Toplantı Salonun’da gerçekleştirilen törene, Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Müdür Yardımcıları Raif Atayık, Levent Uslu, Bölge Kontrolörü Mehmet Anıl Şaşmaz katıldı.

...

Törende konuşan Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, “İstihdam edilen yeni personel Gaziantep Bölge Birliğinin geleceğini oluşturacak ve Gaziantep Bölge Birliği daha da güçlenecek.” dedi.

Aksoy, “Tarım Kredi Kooperatifleri büyük bir ailedir. Bugünden itibaren sizler de bu ailenin birer ferdi olacaksınız. Bu aşamada sizlere düşen işinizi severek yapmanız. Önünüzde altı aylık bir oryantasyon eğitim süreci var. Bu süreç içerisinde üçer aylık dönemlerde kooperatiflerimizde görev yapacaksınız. Bu süre sonunda kooperatiflerin çalışma süreci ve yöre çiftçilerini tanıma açısından değerlendirmeye tabi olacaksınız. Çalışma sürecinizde size verilen görevleri mevzuatımıza uygun olarak yapınız.” şeklinde konuştu.

Yeni başlayan aday personelin çalışacağı kooperatifler, kendi tercihlerine göre belirlenmiş olup; tören sonunda aday personelin kooperatif atamaları yapıldı. Ayrıca 15-16-17 Kasım 2017 tarihlerinde de aday personele alıştırma kursu verilecek.

Okunma 725 defa