Gaziantep Bölgede Değerlendirme Toplantısı

Gaziantep Bölge Birliğinin faaliyet alanındaki kooperatiflerin 2017 yılı faaliyetleri değerlendirildi.

Bölge Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına; Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Müdür Yardımcıları Raif Atayık ve Levent Uslu ile Bölge Birliği Yönetmenleri ile kooperatif personeli katıldı.

Bu toplantıların birlik ve beraberlik duygusunu geliştirdiğini belirten Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, kooperatiflerin geçtiğimiz yıla göre gelişme kaydettiğini, bu gelişimin sürekli hâle getirilebilmesi için azami gayretle çalışılması gerektiğini vurguladı. Aksoy, çalışmalarından ötürü personele teşekkür etti.

2017 yıl sonu itibariyle gerçekleştirilen değerlendirme ve istişare toplantısında kooperatiflerin mevcut durumları ile 2016 yıl sonu dönemi karşılaştırılarak, 2017 yılı hedeflerinin gerçekleşme oranları masaya yatırıldı. 2017 yılsonu hedeflerini gerçekleştirmede sıkıntı yaşayan kooperatifler üzerinde durularak sorunlar ve çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Bölge Müdür Yardımcıları ve Bölge Birliği Yönetmenleri tarafından her kooperatifin ayrı ayrı değerlendirildiği toplantıda kooperatiflerin pasif ortaklarının aktif hale getirilmesi gerektiği belirtildi. Bunun yanı sıra yeni ortak kaydı için çiftçi ziyaretlerine aralıksız devam edilerek kooperatiflere kazandırılması konularında hassasiyetle çalışılması ve mutlaka her kooperatifin personel giderlerinin satış gelirleri ile karşılanması gerektiği üzerinde duruldu.

Okunma 492 defa