Gaziantep Bölge Birliği Emeklilerini Uğurladı

Gaziantep Bölge Birliği toplantı salonunda; emekliye ayrılan Mehmet Poyraz, Mesut Düzgün, Cumali Gümüş, Bünyamin Kabalcı, Ahmet Serhat Demirkesen, Şıhmehmet Bulut, Ömer Özmaya ve Osman Tanır için tören düzenlendi.

Törene, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Terzi, Gaziantep Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Enver Özbudak, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Müdür Yardımcıları Raif Atayık ve Levent Uslu ile Bölge personeli ve Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerden emekliye ayrılan sekiz personel katıldı.

Törende konuşan Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Terzi, “Uzun yıllardır bu kurum için hizmet verdiniz. Emek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrasında da sağlıklı, huzurlu bir yaşamınız olur. Emekliliğiniz hepinize hayırlı olsun.” dedi.

Gaziantep Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Enver Özbudak, emekliye ayrılan personele hayırlı olsun temennisinde bulunarak; verdikleri emekten ötürü teşekkür etti.

Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy ise, “Emekli olmanız Tarım Kredi Kooperatiflerinden ayrılmanız anlamına gelmiyor. Sadece bedenen ayrılacaksınız. Çalışanı, emeklisi ve çiftçisiyle biz büyük bir aileyiz. Bu büyük aile olmanın bilinciyle çalıştık. Yılmadan, gayretle, özveriyle çalışarak bugün bulunduğu noktaya taşıdığınız bu kurumun kapısı sizlere her zaman açık olacaktır. Uzun yıllardır verdiğiniz hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı Zeytin Dalı Harekatına da değinen Aksoy, ‘‘Rabbim kahraman ve merhametli askerlerimize Hızır Aleyhisselam’ı yoldaş eylesin. Rabbim yar ve yardımcıları olsun’’ diyerek sözlerini noktaladı.

Törenin ardından Bölge Birliği yönetim kurulu üyeleri, denetçileri ve emekli olan personel, Kilis Tarım Kredi Kooperatifine ziyarette bulundu.

Okunma 460 defa