Merkez Birliğinden Gaziantep ve Şanlıurfa Bölgeye Ziyaret

 

Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Güneş, Gaziantep ve Şanlıurfa Bölge Birliklerini ziyaret ederek kooperatiflerin faaliyetlerini yerinde inceledi.

Gaziantep ve Şanlıurfa Bölge Birliklerine gerçekleştirdiği ziyarette Genel Müdür Yardımcısı Güneş’e; Özel Kalem Müdürü Sinan Baysal ve Genel Müdür Danışmanı Davut Arpa ile Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü Yusuf Karabatak eşlik etti.

Gaziantep Bölge Birliğine bağlı; Nurdağı, Türkoğlu, Kahramanmaraş, Narlı, Yavuzeli ve Araban kooperatifleri ile Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı; Besni, Adıyaman, Akpınar, Mardin, Nusaybin, Kızıltepe ve Batman kooperatiflerine gerçekleştirilen ziyaretlere, Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Şanlıurfa Bölge Müdür Vekili Mustafa Önol da iştirak etti.

Kooperatif ziyaretlerinde 2017 yılı faaliyetleri ile 2018 yılı hedef ve çalışmaları ele alınırken kooperatiflerin çiftçiye daha iyi hizmet edebilmesi noktasında da fikir alışverişinde bulunuldu.

Genel Müdür Yardımcısı Güneş, uygulanacak birlikte yönetim anlayışı kapsamında tüm çalışanların; ülkemiz çiftçisinin ekonomik gelir seviyesini arttıracak proje ve önerilerine açık olduklarını söyledi.

TK Birlik bünyesindeki Kâhta Badem İşletmesine de ziyarette bulunan heyete, İşletme Şefi Ömer Faruk Özbek tarafından faaliyetler hakkında bilgi sunuldu.

Okunma 460 defa