BU ÇİFTÇİ BİZİM


Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği, çalışma konuları ve tarımdaki yeniliklerin anlatılması amacıyla Araban’ın Altınpınar mahallesinde Tarım Kredi Kooperatiflerinin ortak ve çiftçileri ile buluştu.
Bölge Müdürü Mehmet AKSOY, Tarım Kredi Kooperatifleri faaliyetleri hakkında genel bilgiler vererek, atalarımız geçmişte bu bölgelerde nasıl tarım yaptıysa bugünde onların çocukları yapacaktır. Amacımız, mevcut yapıyı en iyi şekilde değerlendirerek daha iyi ve kaliteli üretim yapmaktır.
AKSOY, birinci önceliklerinin çiftçiler ile çalışmak olduğunu, bu noktada da ortak sayımızın arttırılmasının daha kaliteli ve güvenilir ürüne daha uygun fiyatla ulaşmamızı sağlayacağını ve çiftçilerimizin tarımsal üretimde işlerini kolaylaştıracaktır. Kooperatife henüz ortak olmamış çiftçilerimizin, Tarım Kredi’nin avantajlarından yararlanmak üzere zaman kaybetmeden ortak olmalarını, Kooperatifin daha da güçlenebilmesi için yeni ortak kayıtlarının yapılmasının, hizmetlerimizden faydalanan ortaklarımızın da yeni ortak kayıtlarında Kooperatife destek olmalarını ve eviniz olan Tarım Kredi Kooperatiflerine bekliyoruz dedi.

Okunma 401 defa