CEZAEVİ ZİYARETLERİNE DEVAM

  • Perşembe, 02 Ağustos 2018 11:30

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği çalışma sahasında yer alan cezaevi ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Gaziantep L tipi Cezaevi Müdürü Yusuf FİDANOĞLU ve tabur komutanı teğmen Mehmet TAŞKIRAN makamında ziyaret edildi.

Ziyaret, Bölge Müdürü Mehmet AKSOY, Bölge Müdür Yardımcısı Levent USLU, Bölge Yönetmeni İdris AKKAYA tarafından gerçekleştirilmiştir.

Bölge Müdürü Mehmet AKSOY, kamu kurum ve kuruluşları ile yapmış oldukları çalışmalar arasında cezaevlerinin de yer aldığını, hali hazırda cezaevlerine gıda maddesi tedarik edildiğini bu kapsamda da Gaziantep L tipi cezaevinin yemekhanesinin gıda ihtiyaçlarının da Bölge Birliğimiz tarafından karşılanabileceğini belirtti.

Cezaevi müdürü Yusuf FİDANOĞLU’da çalışma yaptığı cezaevlerinin ihtiyaçlarını Tarım Kredilerden karşıladıklarını, Gaziantep’te de gıda maddesi ihtiyaçlarını Tarım Krediler aracılığı ile karşılamak için çalışma başlattıklarını ve Bölge Müdürü Mehmet AKSOY’un ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Okunma 400 defa