Gaziantep Bölge’de Tazminat Ödemesi

  • Cuma, 06 Şubat 2015 12:18

Birecik Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Fevzi DEMİR’in vefatı nedeniyle varislerine 100.000,00TL tutarındaki tazminat ödemesi, Birecik Kaymakamı Deniz ZEYREK tarafından yapıldı.

Tarım Kredi Kooperatiflerinin,  ülkemizdeki en güçlü kredi kuruluşlarından birisi olduğunu , kaliteli ve güvenilir tarımsal girdilerle çiftçileri buluşturduğunu belirten Sayın ZEYREK, sigorta konusunda çiftçilerin bilinçlendirilmesinin önemini vurgulayarak, ürünlerini doğal afetlere karşı Devlet Destekli Sigorta kapsamında sigortalatmaları için çağrıda bulundu.

Bölge Müdürü Mehmet AKSOY;

İyi günde de, kötü günde de Tarım Kredi Kooperatifleri olarak, çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceklerini, ortaklarımızın acılarını paylaşarak, manevi destekte bulunmanın yanında, ödenen bu tazminat ile de varislere maddi katkı sağlamanın, kendilerine huzur verdiğini belirterek, vefat eden ortağımıza Allah’tan rahmet, varislerine de baş sağlığı dileklerinde bulundu. Mirasçılar adına düzenlenen, ortak kaza sigortası poliçeleri kendilerine takdim edildi.

Bölge Müdürü AKSOY; ÇKS kayıtlarını güncelletmiş çiftçilerimizi Devlet Destekli Tarım Sigortaları konusunda bilgi almak ve sigortalarını yaptırmak üzere TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNE DAVET etti. 

Okunma 939 defa