Tarım Kredi Bölge Birliği 12 Şubat Belediyesi’nde

  • Çarşamba, 25 Şubat 2015 12:05

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği Müdürü Mehmet AKSOY Kahramanmaraş 12 Şubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK'i makamında ziyaret etti.

Başkan MAHÇİÇEK, Tarım Kredi Kooperatifleri ile Başkanlık'larının çalışma yaptığını, yapılan çalışmalarda kaliteli hizmeti gördüklerini bundan sonraki dönemlerde de çiftçi kuruluşu olan Tarım Kredi Kooperatifleri ile işbirliğine devam edeceklerini belirtti.

Bölge Müdürü AKSOY, Başkan MAHÇİÇEK'e Tarım Kredi Kooperatifleri faaliyetleri hakkında genel bilgiler verdi. Tarım Kredi Kooperatifleri çalışma prensiplerini, çiftçilerin Kooperatiflere başvuru yapmaları durumunda artık çiftçimiz değil ortağımız olarak nitelendirildiklerini ve tüm ihtiyaçlarının Kooperatiflerimiz tarafından karşılandığını belirtti. Ayrıca, Kahramanmaraş ilinin seneyi devriyesi olan kurtuluş gününü kutlayarak, başkan MAHÇİÇEK'e Tarım Kredi Kooperatiflerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Yaşar KAYMAK'ı ziyaret ederek kurmuş oldukları Gıda Bankası'nın hayırlı olması dileklerini iletti
Gıda Bankası ziyaret edilerek Tarım Kredi ürünlerinin bulunduğu stantlar gezilerek, Türk çiftçisinin hizmetinde olduğumuz gibi hayır işlerinde de kurumların hizmetinde olduklarını ifade etti.

Okunma 978 defa