Gaziantep Bölge’de “Sigorta Satış Projesi” Değerlendirme Toplantısı

  • Cuma, 29 May 2015 14:17

Gaziantep Bölge Birliği’nde 2015 yılı Sigorta Satış ve Uygulama Yöntemleri Projesine dahil 12 birim kooperatif yetkililerinin katıldığı, Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik A.Ş öncülüğünde değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Sigortacılığın artık ana faaliyet konularından biri haline geldiğini, Özellikle indirimli kredi kullanımında sigorta yaptırmanın zorunlu hale gelmesi, sigortacılığın önemini bir kat daha artırdığını, En az faal ortak sayısı kadar poliçe üretiminin mutlak surette olması gerektiğini belirtti.

Groupama Sigorta A.Ş Sorumlu Müdürü Sacit AĞCA ise,  toplantıya yüzlerinin gülerek geldiğini, proje çalışmasına dahil kooperatiflerin içinde hedef gerçekleştirme oranı en yüksek proje kooperatiflerinin Gaziantep Bölgeye ait olduğunu, toplam bölge üretiminin de önceki yıla oranla prim artış değişim oranı tarih itibariyle % 110 olarak kaydedildiğini ve sonucun memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Projeye dahil olan kooperatif yetkilileri de  31.12.2015 mesai bitimine kadar  prim üretimine aynı hızla devam edeceklerini kaydettiler. 

Okunma 1810 defa