473 Sayılı Kahramanmaraş Tarım Kredi Kooperatifi’nin Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13. Etap) kapsamında Kahramanmaraş İli, Dulkadiroğlu İlçesi, Şeyhadil Mahallesi, 1432 Ada ve 5 No’lu Parsel’de gerçekleştirilecek 2.000 Ton Kapasiteli Çelik Silo Tesisi Kurulum Projesi kapsamında anahtar teslim inşaat işi ile birlikte mal (makine-ekipman) alımı ihalesi yapmaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası www.gaziantep.tarimkredi.org.tr Gaziantep Bölge Birliğimizin internet adresinden görülebilir. Ancak, ihale dosyası “Gençosman Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:87 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş” adresinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat: 10/08/2020 – 13:30

Gerekli ek bilgi ve açıklamalar Gaziantep Bölge Birliğimize ait www.gaziantep.tarimkredi.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler “10/08/2020” tarihinde saat “14:00’da ve “Gençosman Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:87 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş” adresinde yapılacak oturumda açıklanacaktır.

Gerekli Belgelere Ulaşmak İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir