1345 Sayılı Narlı Tarım Kredi Kooperatifi’nin Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13. Etap) kapsamında Kahramanmaraş İli, Pazarcık İlçesi, Karaçay Mahallesi, Boldacı Mevkii, 147 Ada ve 3 No’lu Parselde gerçekleştirilecek 2.000 Ton Kapasiteli Çelik Silo Tesisi Kurulum Projesi kapsamında anahtar teslim inşaat işi ile birlikte mal (makine-ekipman) alımı ihalesi yapmaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası www.gaziantep.tarimkredi.org.tr Gaziantep Bölge Birliğimizin internet adresinden görülebilir. Ancak, ihale dosyası “Narlı Mh. Gaziantep Yolu Üzeri Pazarcık/Kahramanmaraş” adresinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat: 10/08/2020 – 11:30

Gerekli ek bilgi ve açıklamalar Gaziantep Bölge Birliğimize ait www.gaziantep.tarimkredi.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler “10/08/2020” tarihinde saat “12:00’da ve “Narlı Mh. Gaziantep Yolu Üzeri Pazarcık/Kahramanmaraş” adresinde yapılacak oturumda açıklanacaktır.

Gerekli Belgelere Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir